بايد يه مدت برم تو غار

بعد از 4 ماه انتظار، دیروز بالاخره اون جلسه کذایی که باید برای تصویب موضوع پروپوزال من تشکیل میشد، تشکیل شد و خدا رو شکر بدون اینکه کار به جلسات دوم و سوم بکشه، موضوع من تصویب شد. موضوع من چون کمی سیاسی بود و همینطور تو بحث فضای سایبر بود، نگران بودم که گروه باهاش مشکل داشته باشه؛ اما خدا رو شکر تا اینجا همه چی به خوبی پیش رفت. بیشتر بچه ها رو رد کردن و فرستادنشون واسه جلسات بعدی که تا اون موقع کارشونو اصلاح کنن و دوباره بیان. اگه برای من این  اتفاق می افتاد یعنی چند ماه دیگه یا چند هفته دیگه باید معطل میشدم؟ دیوانه کننده بود. فکر کنم علت اینکه برای من این اتفاق نیافتاد، بعد از کمک خدا، اعتماد به نفس من بود وگرنه کار من هم مثل بقیه کلی مسئله داشت.

به هر حال از فردا کار کردن روی این پروژه سنگین شروع میشه و حداقل 8 ماه طول میکشه. امروز بعد از جلسه حسابی خوشحال بودم، فکر اینکه بالاخره از بلاتکلیفی دراومدم و حالا دوباره باید بچسبم به کتابها و تحقیقات برام جالب بود؛ اما خوب یهو تو دلم خالی شد که واااااایییییییی 8 ماه کار و درس سنگین با هم! نکنه به قول شاملو بشه "سفری دشوار و تلخ در دهلیزهای خم اندر خم و پیچ اندر پیج، از پی هیچ (شاید)" L!!!!!

اگه یه مدت بهتون سر نزدم یا نتونستم جوابتونو بدم، از دستم ناراحت نشینL

/ 16 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نغمه

قربونت ٫ خودت کاراتو انحام بدی ٫بهتر از اينه که رو کمکه الهام حساب کنی ... ميزنه همه حی رو داغون ميکنه

مريم

نسيم جان تبريک تبريک .....بابا جون تو اين کارتو انجام بده من يکی حاضرم چند ماه صبر کنم تا تو برگردی تا تو برگردی

تو غار تنهايی سخت می‌گذره روی من هم حساب کن.

امير

رو من هم ميتونی حساب کنی

مرتضی

ولی رو من اصلا حساب نکن!

نغمه

نسيم ميکما بيا و از فکر تو غار رفتن منصرف شو بوهای خوبی به مشامم نمی خوره ها

قوی سیاه

اولا بازم کلییییییییییی مبارکه!‌ دویماََ مگه غیرت ما رو سگ خورده که بذاریم با یه بدون نام بری تو غار تنهایی!!!؟؟ حالا اگه اسمش رو می دونستیم بازم یه چیزی!!! سیمن دست راستت رو سر من!!!‌کاش منم زودتر از شر این کلاسا خلاص بشم و به مرحله تحقیق برسم...خیلی هیجان انگیزتر از کلاس و تکلیفهای فشرده کلاسهاست!

نغمه

تو غار ميری٫ تنها نرو ٫ نرو نرو ٫ نرو نرو تنها ميری ٫ بيرون بيا٫ بيا بيا ٫ بيا بيا

مرتضی

نغمه راست ميگه؛ بيا اصلا با هم ميريم سينما عوضش!

نغمه

بعد از رفتن تو غار فکرت باز شده ها ... هی می نويسی ٫ هی می نويسی .. ما هم که بيکار ... هی می خونيم ٫ هی می خونيم